ÇOCUĞU UYUŞTURUCU KULLANAN BABANIN FERYADI

EVLATLARIMIZIN ELİNE KİM UYUŞTURUCU VERİYORSA YAKALANSIN

ÇOCUĞU UYUŞTURUCU KULLANAN BABANIN FERYADI

Çocuğunun uyuşturucu kullandığını söyleyen Akçakocalı bir baba, bağımlılık ile etkin mücadele için ebeveynlerle işbirliği yapılmasının önemine dikkat çekti. 

EVLATLARIMIZLA DAHA YAKINDAN İLGİLENMELİYİZ

Oğlunun kullandığı uyuşturucudan aile olarak ciğerlerinin yandığını söyleyen hemşehrimiz; "ne yaptımsa engelleyemedim. Bu çocukların eline bunları kim veriyorsa, devlet o kişilerin peşine düşsün, uyuşturucu ile etkin mücadele edilsin, ailelerle işbirliği yapılarak ilçemiz temizlensin dedi" Çocuğunun bir kaç yıl önce madde kullanmaya başladığını gazetemize anlatan baba, gençler bunalımda, işsizliğin etkisi de büyük, onları bunalımdan kurtarmak için hepimize önemli görevler düşüyor.  Evlatlarımızla daha yakından ilgilenmeliyiz, hata yaptıktan sonra farkına varıyoruz iş işten geçiyor, biz yandık başkaları yanmasın diyerek yakınmaya devam etti.

BU MADDELERİ KİM TEMİN EDİYORSA ADALET ÖNÜNDE HESAP VERSİN

Çocuklarımıza bu maddeleri satanların derhal yakalanarak adalete teslim edilmesini gerektiğine dikkat çeken dertli baba, polisimizin, uyuşturucu kullanan gençlerin  anne ve babalarıyla daha yakın diyaloğa geçmesi gerektiğini sözlerine ekledi. Akçakoca'da bu işin içinde olanların gün ışığına çıkarılmasının zor olmadığına değinen baba, "bataklığın kurutulması için gereken herşeyin yapılmasını istiyorum, benim oğluma  kim madde satıyorsa derhal yakalansın, polisiye önlemler arttırılsın" diyerek sözlerine son verdi.

 



Yorumlar

Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.