GÜMÜŞ AİLESİNİ SEVİNDİREN YARDIM

AKÇAKOCA AYAZLI MAHALLESİNDE YAŞAYAN İHTİYAÇ SAHİBİ GÜMÜŞ AİLESİ, 'DEVLET-BELEDİYE' İŞ BİRLİĞİ İLE HAZIRLANAN KONTEYNIR EVLERİNE YERLEŞTİLER.

GÜMÜŞ AİLESİNİ SEVİNDİREN YARDIM

Devlet- Belediye iş birliğinin en güzel sosyal yardımlaşma örneklerinden bir olan uygulama Ayazlı mahallesinde gerçekleşti. Düzce Valiliği ,Akçakoca Kaymakamlığı , Akçakoca Belediyesi ve Kızılay tarafından evi olmayan vatandaşa Konteyner yardımında bulunuldu.


Akçakoca ilçesi Ayazlı mahallesinde yaşayan İki erkek çocuk babası olan ihtiyaç sahibi Mehmet Gümüş, Akçakoca Belediyesi tarafından önce yer tahsisinin yapıldığı ve ardından zemin betonu dökülerek altyapısı hazır hale getirilen Düzce Valiliği,Akçakoca Kaymakamlığı,Akçakoca Belediyesi ve Kızılay tarafından tahsis ettiği konteynır aileye teslim edildi. Bir çocuğu engelli olan ihtiyaç sahibi baba; “ kira vermeden başımı sokabileceğim bir yuvam var artık. Aileme bu imkanı tanıyan herkesten Allah razı olsun “ ifadelerinde bulundu.
Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ise Gümüş ailesini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunarak eksikliklerinin giderileceğini ifade etti.

KAYNAK AKÇAKOCA BELEDİYESİ

 Yorumlar

Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.