SADECE HEDİYE DEĞİL SEVGİ DAĞITTILAR

AKÇAKOCA BELEDİYE BAŞKANI OKAN YANMAZ’IN EŞİ, UMUT IŞIĞI YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA BİRİMİ KOORDİNATÖRÜ NURSEN YANMAZ, ANAOKULLARINI VE İLKÖĞRETİM BİRİNCİ SINIFLARI ZİYARET EDEREK, ÖĞRETMENLERİN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI VE ÖĞRENCİLERE HEDİYE DAĞITTI.

SADECE HEDİYE DEĞİL SEVGİ DAĞITTILAR

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın eşi, Umut Işığı Yardımlaşma ve Dayanışma Birimi koordinatörü Nursen Yanmaz, anaokullarını ve ilköğretim birinci sınıfları ziyaret ederek, öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler gününü kutladı ve öğrencilere hediye dağıttı.

Umut Işığı Yardımlaşma ve Dayanışma Birimi koordinatörü Nursen Yanmaz,  anaokullarını ve ilkokul birinci sınıf öğrencilerini  ziyaret etti ve ziyaretleri esnasında okul idarecileri tarafından ilgiyle karşılandı. Sınıflara giderek minik öğrencilerle bir araya gelen Yanmaz,  öğrencilerle sohbet ederek kırtasiye malzemeleri takdim etti.  

Okul öncesi eğitim ile ilköğretimin çok önemli olduğunu ve bu eğitimin çocuklara kattığı değerinin vazgeçilmezliğini vurgulayan Yanmaz “ Yavrularımıza ve öğretmenlerimize çat kapı ziyaret gerçekleştirdik. 24 Kasım öğretmenler haftası olması nedeniyle öğretmenlerimizin  öğretmenler gününü kutladık ve öğrencilerle bir araya geldik” diye ifade etti. KAYNAK AKÇAKOCA BELEDİYESİ

 

 

 Yorumlar

Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.