GÖNÜLLERİ ISITTILAR

UMUT IŞIĞI GÖNÜLLERİ ISITMAYA DEVAM EDİYOR...

GÖNÜLLERİ ISITTILAR

Geçtiğimiz günlerde anaokullarını ziyaret eden Umut Işığı Yardımlaşma ve Dayanışma Birimi koordinatörü Nursen Yanmaz, okul yöneticileriyle yaptığı görüşmelerde Umut Işığı birimine gerekli olan ve ihtiyaç sahiplerinin talep ettiği yardımlar konusunda istişarelerde bulunmuştu. Bu görüşme sonrası Birsen Güçlü Anaokulu sosyal yardım projesi başlattı.

Paylaşma bilincini öğrencilere aşılamak isteyen Birsen Güçlü Anaokulu yöneticileri ve öğretmenleri, başlattıkları sosyal yardım projesi kapsamında minik öğrencilerinden evlerinde kullanmadıkları kıyafet, ayakkabı gibi malzemeleri ihtiyaç sahipleriyle paylaşmalarını istediler.

Yaşları küçük, yürekleri büyük öğrenciler sosyal sorumluluk projesi olarak velileriyle birlikte hazırlamış oldukları kendilerine küçük gelen kıyafetleri ve ayakkabıları paketleyerek, okullarına gelen Umut Işığı Yardımlaşma ve Dayanışma Birimi koordinatörü Nursen Yanmaz’a ve ekibine  teslim ettiler.  Öğrencilere, velilere ve öğretmenlere teşekkür eden Yanmaz "Güzel kalbinize şimdiden paylaşma bilincini yerleştirdiğiniz için hepinizi kutluyorum, bu yaştaki çocukların yardım etme duygusuna sahip olmasından dolayı çok mutluyuz” dedi ve  aynı zaman da projenin fikir sahibi olan okul müdürü Özgül Ünal’a, müdür yardımcısı Züleyha Turhan’a, öğretmenler Reyhan Lokum’a, Okan Türkgülü’ne, Burcu Aydoğan’a, Yasemin İşleyen Üzmez’e ve Nazan Şermetoğlu’na da ayrı ayrı teşekkür etti. KAYNAK AKÇAKOCA BELEDİYESİYorumlar

Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.