AKÇAKOCA'YI ELLERİYLE YIKADI

AKÇAKOCA BELEDİYE BAŞKANI OKAN YANMAZ CADDE SOKAK ARABA DURAK NE VARSA YIKADI PAKLADI.

AKÇAKOCA'YI ELLERİYLE YIKADI

Akçakoca  Belediye Başkanı Okan Yanmaz, korana virüs tedbirleri kapsamında Akçakoca şehir merkezinde sürdürülen yıkama çalışmalarına  katılarak  sokakları yıkadı.

Akçakoca  Belediye Başkanı Okan Yanmaz, korana virüs tedbirleri kapsamında Akçakoca’nın her köşesinde  sürdürülen dezenfektasyon ve yıkama  çalışmalarından birine katılarak hortumla sokakları yıkadı.

Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Yanmaz, Bahadır yalçın caddesinde ve Çuhalı Caddesinde itfaiye hortumunun başına geçerek köpüklü su ile arındırma çalışmalarında personeline yardım etti.

Virüse karşı belediye ve ilçe halkı olarak birlikte hareket edildiğini belirten Başkan Yanmaz, belediye personelimiz ve vatandaşlarımız da çok güzel tedbirlere uyum sağlıyor. Vatandaşlarımız bu kurallara uyum sağladıkça süreci çok hafif bir şekilde Akçakoca olarak atlatacağımıza eminim. " dedi.

Sağlık çalışanlarına teşekkür eden Başkan Yanmaz, " Bizde bir vaka çıkmaması sevindirici ama tabi sadece biz değiliz. Koca bir Türkiyeyiz. Türkiye'nin hiçbir yerinde vaka sayıları ilerleyen günlerde olmamasını cenabı Allah'tan diliyoruz. Sağlık çalışanlarımızın da bu işteki emeğinden dolayı onları canı gönülden destekliyoruz ve her zaman yanlarındayız." diye konuştu.

KAYNAK AKÇAKOCA BELEDİYESİYorumlar

Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.