BAŞKANIN 19 MAYIS VE KADİR GECESİ MESAJLARI

AKÇAKOCA BELEDİYE BAŞKANI OKAN YANMAZ 19 MAYIS VE KADİR GECESİ DOLAYISIYLA MESAJ YAYIMLADI. YANMAZ MESAJLARINDA ŞU İFADELERE YER VERDİ:

BAŞKANIN 19 MAYIS VE KADİR GECESİ MESAJLARI

BAŞKAN YANMAZ’IN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz,  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Yanmaz mesajında şu cümlelere yer verdi “19 Mayıs 1919, Türk Milletinin ümidinin, cesaretinin ve kararlılığının en açık göstergesi, tarihi bağımsızlık meşalesinin yakıldığı, esarete boyun eğmeyeceğinin gösterildiği gündür. Zaferle neticelenecek, ümit ve kararlılıkla donatılmış bir başlangıç gününün geleceğimizin teminatı siz gençlere armağan edilmesi, sizlere olan güvenin göstergesidir. Bu nedenle gençlerimiz, bilinçli nesiller olarak kendilerini en iyi şekilde yarınlara hazırlamalı, çağın gereklerine uyarak, dünyadaki değişim ve yenilikleri yakalamalıdır. Birlik ve beraberlik anlayışı içerisinde, birbirine sevgi ve saygı ile kenetlenen, değerlerine bağlı siz değerli gençlerin, ülkemizi en iyi şekilde yarınlara taşıyacağına inancımız tamdır. Sizler, Türkiye’yi aydınlatan güneşin ışığını yansıtıyorsunuz.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, sevgili gençlerimizin ve Akçakocalı  hemşehrilerimin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının  101’inci yıl dönümünü en içten dileklerimle kutluyorum” diye ifade etti.

 

BELEDİYE BAŞKANI OKAN YANMAZ’IN KADİR GECESİ MESAJI

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz Kadir Gecesi nedeniyle  bir mesaj yayımladı.

Başkan Yanmaz mesajında şunları kaydetti Mübarek Ramazan ayına veda ettiğimiz şu günlerde, bin aydan daha hayırlı olan, Kadir Gecesi’ni idrak etmenin sevinç ve mutluluğunu yaşamaktayız. Mükâfatların sınırsız olarak verildiği, kalplerin, duygu ve davranışların her türlü kötülükten arındığı, sevginin herkesi kucaklaması için yeni adımlar atma imkanının bulunduğu Kadir Gecesinin, birlik ve beraberliğimize katkı sağlayacağına, toplumu toplum yapan özelliklerin başında sayılabilecek olan saygı ve sevginin bu gecede gönüllerde hayat bulacağına inanmaktayım.

 

        Bu mübarek gecede, ülkemizde ve tüm dünyada sevginin, hoşgörünün ve huzurun hakim olması en büyük arzumuzdur. Bu duygularla Akçakocalı  hemşehrilerimin  Kadir Gecesi’ni kutlar, bu özel gecenin ülkemize, İslam alemine ve bütün insanlığa iyilikler, güzellikler ve hayırlar getirmesini temenni ederim” diye ifade etti.

 

 

 Yorumlar

Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.