KARDEŞİN DUYMAZ ELOĞLU DUYAR

AKÇAKOCA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ÖMER EZER'İN MUSTAFA AÇIKALIN ORTAOKULU'NUN SORUNLARINA DUYARSIZ KALDIĞI BİLDİRİLDİ.

KARDEŞİN DUYMAZ ELOĞLU DUYAR

Akçakoca'nın en gözde Ortaokulu olan Mustafa Açıkalın'ın velileri, okuldaki kadro sorununa duyarsız kalındığı gerekçesiyle İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Ezer'i CİMER'e şikayet etmeye hazırlanıyor. Okullarının, bölgede önemli dereceler elde ettiğini ifade eden veliler, 35 öğretmenin bulunduğu okullarında iki müdür yardımcısı kadrosunun boş tutulmaya devam ettiğini söyleyerek, sorunlarının Ömer Ezer tarafından ciddiye alınmadığını iddia ediyor.

OKULDA REHBER ÖĞRETMEN YOK 

Mustafa Açıkalın Ortaokulu'ndaki sorunlar sadece müdür yardımcısı kadrosunun doldurulamamasıyla ilgili değil. Velilerden alınan bilgiye göre; 530 öğrenci mevcudu olan okulda REHBER ÖĞRETMEN bulunmuyor. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Ezer'in okula rehber öğretmen kadrosu açtırmak için hiç bir çalışma yapmadığını dile getiren veliler, Ezer'in başarılı bir okulu desteklemek yerine sorunlara duyarsız kalarak kendilerine engel olunduğunu öne sürüyor.

HABER ÖZHAN KIZILTAN / BİZİM AKÇAKOCAYorumlar

Barış tuzcuoglu 22.12.2019 - 00:36:11
Yazıkki makamları artık başarıya göre değil siyasi inançlara göre verdikleri icin bu sorunlar nimes yazıkki öğretmen olamıyacak adamlar ne makamlara geliyo

Eğitimci 20.12.2019 - 20:57:40
Idarecilik ateşten gömlek. Kim, niye idarecilik yapsın ki! Hele bu okulda. Velilerin, öğrencilerin şikayetlerinin ardı arkası kesilmiyor. Egolarını okul idaresi ve öğretmenler üzerinden tatmin eden veliler var. Allah yardım etsin müdire.

xxx 20.12.2019 - 16:34:55
acaba neden müdürün de ismi geçmiyo tüm idareciler sayesinde okulda durmuyo .asıl baştakiler gönderimdeydi şuan okul bu duruma gelmezdi okadar şikayet var kimse kale almıyor. Bir göz önünde bulundurulsun okulun müdürü değiştiğinden beri 6 idareci gitti.. kimse sormuyo mu ne oluyoda gidiyolar diye