MUSTAFA ZORLU'NUN BAYRAM TEBRİĞİ

SAADET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI MUSTAFA ZORLU BİR MESAJ YAYIMLAYARAK KURBAN BAYRAMINI TEBRİK ETTİ

MUSTAFA ZORLU'NUN BAYRAM TEBRİĞİ

Dostluk, hoşgörü ve sevincini milletçe yaşadığımız bu bayram günlerinde, Bayramın coşkusunu içimizde hissederek, onun muştusunu gönüllerden gönüllere, evlerden evlere taşıyalım. Çocuklarımızı bayramların anlam ve öneminin idraki için, bayram heyecanıyla tanıştıralım, bayramı eş, dost ve akrabalarımız ile birlikte yaşayalım, yardıma muhtaç ve yalnız yaşayan insanların, yetim, kimsesiz, çocuk ve yaşlıların bayram sevincini hep birlikte paylaşalım.

 

Bu bayramda, nasıl ki annelerimizi, babalarımızı, eşimizi, dostumuzu hatırlayacak, onların yanında olacak isek, aynı şekilde, eşsiz fedakârlıklarını daima hissettiğimiz aziz şehitlerimizin ailelerini, çocuklarını ve kahraman gazilerimizi hatırlayarak, yalnız kalmadıklarını, milletimizin vefakârlığını onlara hissettirmeliyiz.

 

Toplum olarak en büyük zenginliğimiz, manevi değerlerimizin kazandırdığı dayanışma ruhudur. Bu sebeple, kim olursa olsun hiçbir ayrım gözetmeksizin güçsüzün, muhtacın yanında olmak anlayışıyla, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın da gereği olarak, her bayramda olduğu gibi, bu bayramda da kurban etlerimizi ihtiyaç sahipleriyle buluşturmak, imkânı olmayanların desteklenmesi açısından büyük önem taşımaktadır.

 

Sıkıntıların paylaştıkça azalacağını, mutlulukların ise paylaştıkça çoğalacağını unutmayalım. Bayramların toplumun bütün kesimleri tarafından paylaşıldığı oranda değerleneceğini, güzelleşeceğini, anlam kazanacağını bilelim ve herkese hatırlatalım.

 

Bu duygu ve düşüncelerle; başta, Akçakocalı hemşerilerim olmak üzere, tüm İslam âleminin mübarek Kurban Bayramını kutluyor, tüm insanlık için barışa, sevgiye, adalete, kardeşliğe vesile olması dileğiyle, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

MUSTAFA ZORLU

SAADET PARTİSİ AKÇAKOCA İLÇE BAŞKANI Yorumlar

Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.