SON BAŞBAKAN BELEDİYEYİ ZİYARET ETTİ

SON BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM SELDEN BÜYÜK ZARAR GÖREN AKÇAKOCA BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ

SON BAŞBAKAN BELEDİYEYİ ZİYARET ETTİ

Sel felaketinin ardından Akçakoca'daki sosyal ve ekonomik yaşamı yeniden canlandırmak amacıyla, Düzce Milletvekili Ayşe Keşir tarafından sosyal medyada başlatılan #HaydeAkçakocaya kampanyası kapsamında ilçemize konuk olan Binali Yıldırım, selden en büyük zararı gören kamu kuruluşu olan Akçakoca Belediyesi'ni ziyaret etti. Kaldığı Kaymakamlık lojmanından kahvaltı programına katılmak üzere Abant Kahvecisi'ne gelen Yıldırım, daha sonra Ak Parti İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti.

Ziyaretin ardından Akçakoca Belediyesi'ne geçen Son Başbakan; vatandaşlar , belediye çalışanları ve siyasetçiler tarafından karşılandı. Binali Yıldırım'ı karşılayanlar arasında İslam'a dönüş yapan Davud Pachi de vardı.  İngilizce'ye çevirdiği Kuran-ı Kerim'i imzalayarak Yıldırım'a hediye eden  Davud Pachi, aynı zamanda Akçakoca Rotary Kulübü üyesi. 

Ak Parti önceki Yönetim Kurulu Üyesi Nalan Conger de Yıldırım'ı evinin penceresinden selamlayanlar arasındaydı.

Belediye Başkanı Okan Yanmaz ile görüşen Yıldırım, Akçakoca Belediyesi'nin yeniden ayağa kaldırılması için ellerinden gelen yardımı esirgemeyeceklerini beyan etti.

Görüşme sırasında Yanmaz'ın ihtiyaç listesini alan Binali Yıldırım en kısa zamanda yaraların sarılması temennisinde bulundu. 

 Yorumlar

Çuhalı 13.08.2019 - 16:30:52
Davut Hoca ile ilgili yaptığınız algı operasyonuda neyin nesi? Neyin peşindesiniz?