YARDIM MELEKLERİ İŞBAŞINDA

AKÇAKOCA BELEDİYESİNİN YARDIM KURULUŞU OLAN UMUT IŞIĞI SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA BİRİMİ GÖNÜLLÜLERİ GECE GÜNDÜZ DEMEDEN YARDIM DAĞITIYOR

YARDIM MELEKLERİ İŞBAŞINDA

Akçakoca Belediyesi Umut Işığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma birimi, bayram boyunca yardım çalışmalarına mesai gözetmeksizin devam etti.
Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın eşi Nursen Yanmaz’ın koordinatörlüğünde yürütülen yardım çalışmaları kapsamında, 18 Temmuz’da yaşanan sel felaketinde zarar gören Uğurlu, Esmahanım köylerinde selden mağdur olan ailelere yardım ulaştırıldı.
Yaşanan sel felaketinin ilk günüden itibaren her türlü su, gıda, kıyafet, temizlik ve hijyen malzemeleri yardımı yapan Umut Işığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Birimi, bayram boyunca yardımlarına devam etti. Hayırsever vatandaşlardan toplanan kurban etlerini yerine ulaştıran Umut Işığı Yardımlaşma ve Dayanışma Birimi personeli umudun ve dayanışmanın en güzel örneğini verdi.
Nursen Yanmaz koordinatörlüğünde yapılan dağıtımda Umut Işığı gönüllüsü Aysun Eren ile araç şoförü Gürkan Gürbüz’de görev aldı.Yorumlar

Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.