AKÇAKOCALILAR DOĞUM İÇİN DIŞARIYA GİDİYOR

AKÇAKOCA DEVLET HASTANESİNDE KADIN DOĞUM UZMANI OLMASINA RAĞMEN HASTALARIN DOĞUM İÇİN ÇEVRE İLLERE GİTTİĞİ BİLDİRİLDİ.

AKÇAKOCALILAR DOĞUM İÇİN DIŞARIYA GİDİYOR

Akçakoca devlet hastanesinde Kadın Doğum uzmanı bulunmasına rağmen, hemşehrilerimizin doğum yapmak için çevre illere gittiği bildirildi. Hastanede son bir yıl içinde sadece 12 doğum yapılması, vatandaşların doğum  için Akçakoca devlet hastanesine güvenmediğini ortaya koyuyor. Fiziki yetersizlikler ve teknik imkanların sınırlı olması nedeniyle rutin poliklinik işlemleri haricinde Kadın Doğum branşında operasyonların yapılmadığını söyleyen vatandaşlar, bundan 20 yıl önce Akçakoca devlet hastanesinde haftada iki doğum yapıldığına dikkat çekti. 

 Yorumlar

Nesi hatalı 6.10.2019 - 16:53:47
Daha fazla doğummu yapıldı yani? Hastanede en son ne zaman doğum yapıldı bilen varmı? Çocuk doktoru yoksa bu hastane yönetiminin suçudur. Haber yapanın veya vatandaşın değil. Haber gayet güzel olmuş kalemine sağlık sayende belki çocuk doktoru ataması yapılır vatandaş rahat eder.

Akçakocalı 4.10.2019 - 18:16:19
Hastanın hekimini özgürce seçme hakkı vardır..

ümit türker 4.10.2019 - 11:23:23
yapılan haber tamamen hatalı ve yanlıştır.Hastanemizi karalamaya kimsenin hakkı yok.Yüreğiniz varsa isimlerinizi yazında yorum yapın.

akcakocalı 4.10.2019 - 09:04:33
hastanede doğum yapılmama nedeni çocuk doktoru olmayışı. bunun atamasınıda başhekim yapmıyor. yazık herşeyi araştırıyosunuz bunumu öğrenemediniz. başhekimi karalamaya çalışılıyor bunun herkes farkında ama yanlış yol. bu haberleri yapan ve yaptıran şahıslar sanırım başhekimin başarısından korkuyolar önlem almaya çalışıyolar. yazık sizlere. bu basit davranışlarla biryerlere varılmaz. bütün akcakoca başhekimin yanında.

Allahtan sen varsın 3.10.2019 - 20:20:49
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar o yüzden dikkat et kendine. Hastanedeki bu yönetim anlayışı değişmedikçe daha bu millet hizmeti çok bekler. Başhekim iyi bir doktor olabilir ama inanın hastanenin gördüğü en kötü yönetici. Hastaneye siyaseti Numan bey ve Başhekim Haldun bey o kadar bulaştırdıki hizmet etmek akıllarına gelmiyor tek düşündükleri siyasileri memnun etmek.