AKÇAKOCA DEVLET HASTANESİNDE NELER OLUYOR?

AKÇAKOCA DEVLET HASTANESİ YÖNETİMİYLE İLGİLİ OLUMSUZ İDDİALAR BİTMİYOR. ŞİMDİ DE PARTİZANLIK YAPILDIĞI İDDİASI GÜNDEME OTURDU.

AKÇAKOCA DEVLET HASTANESİNDE NELER OLUYOR?

Akçakoca Devlet Hastanesi iç huzursuzluk ve partizanlık iddialarıyla anılmaya başlandı. Hastanede yılda sadece 12  adet doğum yapılabildiği haberine gelen bir yorum, uzun zamandır yönetim zaafiyetiyle ilgili şikayetler olduğu iddialarını doğrular nitelikte.

PARTİZANLIK YAPILIYOR İDDİALARI

Hastane Başhekimi Haldun Çolak'ın bazı hekimlerle geçimsizlik içinde olduğu, haftanın belirli günleri Düzce'den gelmesi gereken nöbetçi hekimlerin rapor almak veya mazeret göstermek suretiyle Akçakoca Devlet Hastanesi'ndeki görevlerini aksatmaya başladıkları ulaşan bilgiler arasında. Haberimize yapılan bir yorum hastanede yönetim zaafiyeti olduğu ve yönetimin siyasi davrandığı yönündeki iddiaları güçlendiriyor.

Bir sağlık çalışanı tarafından kaleme alındığı anlaşılan yorumda, başhekimin mesleğinde başarılı bir doktor olmasına karşın İlçe Sağlık Müdürü Numan Çabuk ile işbirliği içinde bulunduğu ve hizmet etmek yerine siyasileri memnun etme gayretinde oldukları öne sürülüyor.İDDİLARA MUTLAKA CEVAP VERİLMESİ GEREKİR :

Bizim Akçakoca Haber Sitesi olarak Akçakoca Devlet Hastanesi hakkında bir süredir bizlere ulaşan iddiaları mesleki sorumluluğumuz gereği kamuoyuna açıklamaktayız. Bu bağlamda, aşağıdaki iddialar hakkında İlçe Sağlık Müdürümüz Numak Çabuk ve Başhekim Haldun Çolak'tan cevap beklemekteyiz: 

1-Hastanede yönetim zaafiyeti olduğu doğru mu?

2-Hastanenizde görev yapan hekimler arasında parti ayrımı yapıyor musunuz? Hizmeti ikinci plana alıp, siyasileri memnun etme gayreti içinde misiniz? 

3-Haftanın belirli günlerinde Düzce'den Akçakoca'ya gelmesi gereken hekimlerde yönetim zaafiyeti ve partizanca davranışlar nedeniyle aksamalar oluyor mu?

 

HABER-YORUM ÖZHAN KIZILTAN

 

 Yorumlar

hastane 4.10.2019 - 17:20:50
sayın başhekimimiz. hastane olarak akcakoca olarak yanınızdayız. kimsenin sizi karalamasına izin vermiyeceğiz. bu haberi yapan haber kaynaklarındanda sizden özür dilemesini bekliyoruz.

Hastane çalışanı 4.10.2019 - 17:16:56
Güvenilir haber kaynağı olmadan , asparagas haber yapıp açıklama bekliyorsunuz.. İlginç..

Birisi 4.10.2019 - 17:03:48
Soruları yanlış yerden soruyorsun kardeşim.. gir başhekimlik odasına sorularını sor bize cevapları ver.. ama böylede komik olmuş güldüm en azından..gazetecilikte farklılık.. yalan haberin doğrusunu öğrenmek için yeni bir yöntem..

esnaf 4.10.2019 - 15:37:40
ümit biz senin nasıl biri olduğunu biliyoruz yıllarını verdin bu hastaneye hastalara nasıl yardımcı olduğunu ve hatta personelede hertürlü yardımda bulunduğunu biliyoruz sen iyiki varsın. eğer bu yazıyı sen yazdıysan kimseden çekinmediğini de biliyorum ama başkası adını kullanarak yazdıysa yazıklar olsun. ahlaksızlıktan başka bişey değil.

Aslan parçası 4.10.2019 - 14:41:07
Hastanenin böyle kabadayısı varken sırtı yere gelmez Ümit Türker sen varken ne haddimize isim belirtmek

ALPASLAN 4.10.2019 - 14:35:08
.

Sağlıkçı 4.10.2019 - 13:27:24
Haldun Bey geldiğinden beri mi azalma olmuş doğum sayısında??? Bütün olumsuzlukları başhekime bağlama konusunda üzerinize yok maşallah... Geriye dönük bakın bakalım yıllara göre doğum sayılarına. Öyle bir yazmışsınız ki sanki 100 olan Doğum sayısı Haldun Bey gelince 12 ye düşmüş. .. Yine yalan haber,yine bizim akçakoca. .. Şaşırmıyoruz artık.

Hemşire 4.10.2019 - 13:22:34
O asılsız iddiada bulunan arkadaşıma da bir önerim olacak. Varsa bir derdi gitsin idarecilerle konuşsun. Diğer il ve ilçelerde randevu alıp gidiliyor başhekime ama bizim hastanede öyle değil kapıyı tıklayıp girebiliyor, rahatça derdini anlatabiliyorsun başhekime. Yaptığı şey meslek etiğine uymuyor en başta.

Hemşire 4.10.2019 - 13:13:38
Keşke iddia ettiklerinizi ıspatlayacak güce de sahip olsanız da biz de inansak yaptığınız haberlere... Ben hastane içindeyken hiçbişey hissetmezken siz nereden uyduruyorsunuz acaba bu yalanları???? Çok afedersiniz ama haberlerinizin hepsi fiyasko... Gören de gerçek zanneder şu yazdıklarınızı, komiksiniz gerçekten ...

Sağlıkçı 4.10.2019 - 13:07:58
“İlçemizin güvenilir haber kaynağı” slogana bak! Habere bak! Zamanın gazeteciliği.... NOKTA.

hastane personeli 4.10.2019 - 12:49:08
hastaneyi başhekimi kimse yıldıramaz bunu böyle bilin. en güzeli bu haberlere yorum yazmayıp görmezden gelmek. biz hastane personelleri başhekimimizden çok memnunuz.yanınızdayız sayın başhekimim.

ümit türker 4.10.2019 - 11:17:51
Hastanemizi yıpratmaya kimsenin hakkı yok. huzursuzluk ortamı kimseye fayda vermez eğer yüreğiniz varsa isminizi açıkca yazın neden korkuyorsunuz?. Böyle yaparak hiç bir yere varılmaz.Başhekimimiz ve tüm doktorlarımız elinden geleni yapmaktadır. Kişisel çıkarlarınız için hastanemizi ve yöneticilerimizi karalamaya hakkınız yok.