AKÇAKOCA DEVLET HASTANESİNDE NELER OLUYOR?

AKÇAKOCA DEVLET HASTANESİ YÖNETİMİYLE İLGİLİ OLUMSUZ İDDİALAR BİTMİYOR. ŞİMDİ DE PARTİZANLIK YAPILDIĞI İDDİASI GÜNDEME OTURDU.

AKÇAKOCA DEVLET HASTANESİNDE NELER OLUYOR?

Akçakoca Devlet Hastanesi iç huzursuzluk ve partizanlık iddialarıyla anılmaya başlandı. Hastanede yılda sadece 12  adet doğum yapılabildiği haberine gelen bir yorum, uzun zamandır yönetim zaafiyetiyle ilgili şikayetler olduğu iddialarını doğrular nitelikte.

PARTİZANLIK YAPILIYOR İDDİALARI

Hastane Başhekimi Haldun Çolak'ın bazı hekimlerle geçimsizlik içinde olduğu, haftanın belirli günleri Düzce'den gelmesi gereken nöbetçi hekimlerin rapor almak veya mazeret göstermek suretiyle Akçakoca Devlet Hastanesi'ndeki görevlerini aksatmaya başladıkları ulaşan bilgiler arasında. Haberimize yapılan bir yorum hastanede yönetim zaafiyeti olduğu ve yönetimin siyasi davrandığı yönündeki iddiaları güçlendiriyor.

Bir sağlık çalışanı tarafından kaleme alındığı anlaşılan yorumda, başhekimin mesleğinde başarılı bir doktor olmasına karşın İlçe Sağlık Müdürü Numan Çabuk ile işbirliği içinde bulunduğu ve hizmet etmek yerine siyasileri memnun etme gayretinde oldukları öne sürülüyor.İDDİLARA MUTLAKA CEVAP VERİLMESİ GEREKİR :

Bizim Akçakoca Haber Sitesi olarak Akçakoca Devlet Hastanesi hakkında bir süredir bizlere ulaşan iddiaları mesleki sorumluluğumuz gereği kamuoyuna açıklamaktayız. Bu bağlamda, aşağıdaki iddialar hakkında İlçe Sağlık Müdürümüz Numak Çabuk ve Başhekim Haldun Çolak'tan cevap beklemekteyiz: 

1-Hastanede yönetim zaafiyeti olduğu doğru mu?

2-Hastanenizde görev yapan hekimler arasında parti ayrımı yapıyor musunuz? Hizmeti ikinci plana alıp, siyasileri memnun etme gayreti içinde misiniz? 

3-Haftanın belirli günlerinde Düzce'den Akçakoca'ya gelmesi gereken hekimlerde yönetim zaafiyeti ve partizanca davranışlar nedeniyle aksamalar oluyor mu?

 

HABER-YORUM ÖZHAN KIZILTAN

 

 Yorumlar

Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.