MÜŞTERİLERİNE ALTIN FIRSATLAR SUNMAYA DEVAM EDİYOR

KRİZE RAĞMEN BÜYÜMEYİ SÜRDÜREN ALTINSARAR İNŞAAT KAÇIRILMAYACAK VADE VE FAİZ FIRSATI SUNUYOR

MÜŞTERİLERİNE ALTIN FIRSATLAR SUNMAYA DEVAM EDİYOR

Akçakoca'nın muteber inşaat firmaları arasında olan Altınsarar İnşaat örneğine az rastlanır vade-faiz oranıyla krize rağmen ilçemizde her geçen gün büyümeye devam ediyor. Bugüne kadar bitirdiği projelerle adından iftiharla bahsettiren Altınsarar İnşaat, Çuhallı ve Değirmenağzı Kent Park projeleriyle Akçakoca'nın iki yakasında en fazla rağbet edilen firma olmayı başardı, %0,79 faiz oranı ve müşteri odaklı vade seçenekleriyle ekonomik durgunluğu tersyüz etti.

ÇUHALLI VE DEĞİRMENAĞZI BÖLGESİ HER GEÇEN GÜN DEĞERLENİYOR

Altınsarar İnşaat firması son yıllarda değeri en fazla artan  iki bölgede söz sahibi. Akçakoca turizminin kalbi haline gelen ve nezih insanlarıyla Akçakocalılar tarafından tercih edilen Çuhallı bölgesi, Düzce Üniversitesi yerleşkesine de ev sahipliği yapması nedeniyle yatırımcıların yeni gözdesi.

Gerek aile ikameti olarak , gerekse yatırım yapıp evini öğrenci ve memura kiraya vermek isteyenler tarafından cazibesi olan Çuhallı bölgesi, ilerisi için planlanan Doğancılar Bisiklet Yolu ve yakında inşaatı başlayacak olan Kapalı Pazaryeri ile yatırımcılarını kısa zaman içinde memnun edecek. 

KENTPARK'TA ŞİMDİDEN  YERİNİZİ ALIN

Değirmenağzı bölgesi de tıpkı Çuhallı gibi Akçakoca'nın parlayan yıldızı olmaya devam ediyor. 15 Temmuz Parkı'nın yapımından sonra rantı artan Değirmenağzı bölgesi,  otel ve düğün salonlarıyla değerine değer kattı. İlçenin kaymak tabakasının yaşadığı ve konak tipi villa yatırımlarının revaçta olduğu bölge, günden güne daha da gelişiyor. Şehir içinde yoğunlaşan trafik nedeniyle park yeri bulunamazken, Altınsarar tarafından inşa edilen Kentpark projesinde herkes için yeterli araç parkı mevcut.

Çocukların rahatça oyun oynayabileceği alanların da yer aldığı Kentpark projesi, kısa zaman içinde hizmete girecek olan sağlık ocağının hemen arkasında bulunuyor. Yapımı gelecek yıl başlayacak olan Akçakoca'nın yeni devlet hastanesi de Altınsarar İnşaat Kentpark Projesine 2 kilometre mesafede bulunuyor. Yorumlar

Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.