CEVABINI CÜNEYT YEMENİCİ’DEN ALDI

KALEME ALDIĞI KÖŞE YAZISINDA TUTARSIZ İFADELER KULLANAN ERGUN AŞÇI'YA ÖNCEKİ BAŞKAN CÜNEYT YEMENİCİ TARAFINDAN CEVAP VERİLDİ.

CEVABINI CÜNEYT YEMENİCİ’DEN ALDI

Köşe Yazarı Ergun Aşçı’nın Önceki Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici hakkında kaleme aldığı ve içinde gerçeklerle alakası olmayan bölümlerin bulunduğu yazısına Yemenici’den anında cevap geldi.

Aşçı, yazısında cep telefonuna gelen Kandil kutlaması mesajındaki telefon numarasını Yemenici'nin nereden bulduğunu sorgulayarak, şu ifadeleri kullanmıştı;

“Bugüne kadar Cüneyt Yemenici’nin sahibi olduğu Nimet Eczanesinden bir kere alışveriş yaptım.

O da babamın rahatsızlığı sırasında , Nimet Eczanesi nöbetçi olduğu için, gecenin üçünde, demir parmaklı kapının ardından.

Nimet Eczanesinden içeri girmişliğim yok, kısacası.

Eczanenin hiçbir yerinde kaydım olması içinde bir sebep yok.

Gecenin üçünde, demir parmaklıklar ardından aldığım reçete de bana değil babama aitti.

Ancak dün Nimet Eczanesinden bir kandil kutlaması aldım.

Bu kutlamayı yapabilmeleri için telefon numaramı bir yerlerden temin etmek için çaba göstermiş olmaları gerekir.

İş hacmini artırmak için desem, pek ihtimal dâhilinde değil.”

CÜNEYT YEMENİCİ AŞÇI’YA BÖYLE CEVAP VERDİ

Önceki Başkan Yemenici, gazetemize yaptığı açıklamada Ergun Aşçı’nın kendisini karalamak adına tamamen hayal mahsulü olaylardan yola çıktığını söyleyerek şu ifadeleri kullandı:

“Ergun Aşçı’nın köşe yazısında, Nimet Eczanesine bir kez geldiği ve kendisine parmaklıkların ardından ilaç verildiği ifade ediliyor. Öyle anlaşılıyor ki; Ergun Aşçı sağlıklı bir ruh hali içinde değil. Eczanemde demir parmaklık olmadığı gibi, Akçakoca’da nöbet tutan hiçbir eczanede böyle bir önlem alınmamaktadır. Bence halüsinasyon görüyor, beslenmesine dikkat etmesi gerektiğini düşünüyorum. İnsanların yedikleri içtikleri ruhsal durumlarına etki eder, bir süre sonra halüsinasyonlar başlar. Ne demişler sağlam kafa sağlam vücutta bulunur.”

Yemenici, ayrıca kendisine ait sosyal medya hesabından Ergun Aşçı hakkındaki düşüncelerini paylaştı. 

HABER ÖZHAN KIZILTAN

 

 Yorumlar

Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.