İKİ AY SONRA İSTİFA ETTİ

AKÇAKOCA DEVLET HASTANESİNE YENİ ATANAN GÖZ DOKTORU İKİ AY SONRA İSTİFA ETTİ.

İKİ AY SONRA İSTİFA ETTİ

Yaklaşık iki ay önce göreve başlayan Göz Doktoru Ünzile Seval Kılıç'ın geçen hafta Cuma günü istifa ettiği ortaya çıktı. Kılıç'ın istifasıyla, Akçakoca Devlet Hastanesine geldikleri gibi giden doktorlar listesine bir kişi daha eklendi. İki ay önce Akçakoca'yı tercih ederek ilçemize gelen doktorun neden istifa ederek Bolu Özel Çağsu Hastanesindeki görevine geri döndüğü merak konusu oldu.

BAŞHEKİMİN DOKTORU AĞLATTIĞI İDDİA EDİLİYOR

Op.Dr.Ünzile Seval Kılıç'ın hastanedeki ortamdan rahatsız olduğu ve istifa etmeden kısa süre önce  Başhekim Muzaffer Haldun Çolak ile tartışmasının ardından odasında ağladığı iddia ediliyor. 

BAŞHEKİME SORULARIMIZ:

1- Op.Dr. Ünzile Seval Kılıç neden istifa etti?

2- Akçakoca'ya iki ay önce gelen bir hekimin istifa etmesine hangi olaylar neden oldu?

3- Hastanenizde bazı hekimlere karşı mobbing uygulandığı, daha önce Göz Doktoru Kaan Çakmak ile de tartışma yaşadığınız ve kendisinin Düzce'den Akçakoca'ya gelmeyi artık kabul etmediği doğru mu?

4- Op.Dr. Ünzile Seval Kılıç, sizinle yaşadığı tartışmanın ardından ağladı mı?

HABER ÖZHAN KIZILTANYorumlar

H.ÇOLAK 10.12.2019 - 19:09:35
üfürme kızıltan üfürme. yayınlasana güya haber dediğin şeyin senin neyinden oluştuğunu..

Hastanemiz 5.12.2019 - 10:19:39
Nerde bu editor.. iki gündür yorum yazıyorum yayinlamiyor.. hoşuna gidenleri seçiyor sanırım.. doğruları kaldırmıyorsanız haber yapmayin..

Hastanemiz 5.12.2019 - 10:16:33
Göz doktorunun ağladığını gorenler ve kaan çakmak ile tartışıldığını görenler arasında kesişim noktası olan birisi var..yani haberin kaynağı..o kendinı biliyor..biz de onu biliyoruz..

akcakoca 3.12.2019 - 13:51:34
Bu hastaneden ilk kez doktor gitmiyor. giden her doktorun gitme nedenini lu ana kadar hiçbir zaman başhekime bağlamazken şu anda giden her doktor için başhekimin suçlanmasının nedenini akcakocalılara açıklamanız gerekiyor. Bu haberi yaptıran insanların belliki başhekimle bi dertleri var. açık bi şekilde çıkın söyleyin de insanlar rahatlasın. daha önce göz doktorunun gideceği bilgisini haber yapıyosunuz gittikten sonra başhekim yüzünden gitti diyorsunuz.

Yazık oldu 2.12.2019 - 20:03:21
Çok iyi bir doktordu umarım yazılanlar doğru değildir. Doğruysa yazıklar olsun...