AKÇAKOCA'DA ÜMİT YILMAZ RÜZGARI

DÜZCE MİLLETVEKİLİ ÜMİT YILMAZ DÜN AKÇAKOCA'DA YOĞUN BİR MESAİ YAPTI.

AKÇAKOCA'DA ÜMİT YILMAZ RÜZGARI

Düzce Milletvekili ve hemşehrimiz Ümit Yılmaz, dün Akçakoca'da yoğun saatler geçirdi. MHP Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Özensel ve İGM üyemiz Engin Özensel tarafından hazırlanan program çerçevesinde MHP heyetiyle birlikte Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası, Emniyet Müdürlüğü, Huzurevi, MMZ Profil Fabrikası, Çınar Boru, Üniversite ziyaretlerinin ardından Ümran Boru Fabrikası'na geçerek işten çıkış verilen işçilerin durumuyla ilgili bilgi aldı. 

Yılmaz;  İlk ziyaretini Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası'na yaptı. Başkan Mehmet Nazım Pazvant başkanlığında, yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan vekilimize, OSB'nin son durumu hakkında bilgi verildi. Organize Sanayi Bölgesi'ne yeni yatırımcıların gelecek olmasından son derece mutlu olduğunu söyleyen hemşehrimiz, elinden gelen tüm desteği OSB'nin başarısı için sarf etmekten çekinmeyeceğini söyledi. 

Ümit Yılmaz; ATSO ziyaretinin ardından Akçakoca Emniyet Müdürlüğü'ne geçti. Müdür Fatih Ünsal'dan ilçede yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Akçakoca Emniyeti'nin halkla ilişkilere verdiği önemi dikkatle izlediğini ve bundan memnuniyet duyduğunu söyleyen Yılmaz, Fatih Ünsal'a başarılı çalışmaları için teşekkür etti. 

Ümit Yılmaz ve beraberindeki MHP heyeti Emniyet Müdürlüğü'nün ardından Akçakoca Huzurevi'ne geçti. Burada, yaklaşık iki aydır kapatılma ve yıkılma tartışmalarının yaşandığı yaşlılarla bir süre sohbet eden Milletvekili, konukların Akçakoca'da kalması için gereken mücadeleyi meclis çatısı altında vereceği ve Kızılay yönetiminin ikna edilmesi konusunda elinden geleni yapacağı sözünü verdi. 

Ümit Yılmaz ve beraberindekiler, MMZ Profil, Çınar Boru, Üniversite ve Ümran Boru fabrikalarındaki ziyaretlerin ardından akşam saatlerinde çalışmalarını sonlandırdı. 

HABER ÖZHAN KIZILTANYorumlar

Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.