FİLMİN GALASI DÜZCE'DE YAPILACAK

ÖZGECAN ASLAN'IN HAYAT HİKAYESİNİ ANLATAN CENNET KUŞLARI FİLMİNİN GALASI 28 OCAK'TA DÜZCE'DE YAPILACAK.

FİLMİN GALASI DÜZCE'DE YAPILACAK

Geçtiğimiz ay çekimleri Düzce'nin Çilimli İlçe'sinde yapılan ve bir sahnesi Çilimliye bağlı Türbeli Yukarı  Karaköy'de  Düzce merkezde ve Kaynaşlı'da çekilen Cennet Kuşları adlı sinema filminin montajı bitti . Cennet Kuşları adlı sinema filminin fırangman'ını izleyicilerinin galası yapılıp Sinemalarda yayınlanmasını dörtgözle bekleyen sinema severlerin heyecanı 28 ocakta son buluyor , Düzce Belediyesi Kültür Merkezi'nde Galası yapılacak olan Cennet Kuşları Film'in galasına Filmin yapımcısı Bilal Taşpınar ve Ünlü yönetmen Halit Sunal tüm Düzcelileri davet ediyor.

Sevgili Düzceliler merhabalar Düzce İlinde başlamış olduğumuz alnımızın akı ile cennet kuşları adlı filmimiz sona getirmiş olduğumuz bitmiştir. Filmimizin özeti 28 ocak 2020 tarihinde  Düzce kültür merkezinde galası yapılacaktır, bütün Düzcelileri  Düzcenin etrefındaki misafirlerimize Düzce'ye yakın komşu illerden sesimizi duyan ve davetimizin ulaştığı tüm Vatandaşlarımızı 28 Oak 2020 tarihinde Düzce Belediyesi  Kültür merkezine galamıza bekliyoruz.  En başta Sayın Vali'mize, Belediye Başkanımıza ,Belediye Başkanımızın yardımcılarına Müftü'lüğümüze, Emniyet Müdürlüğü'müze ayrıca hepsine ayrı ayrı çok  teşekkür ediyoruz .  

Bu yolda emeğimize en büyük desteği olan dostumuz Yönetmenimiz Halit Sunal'ada ayrıca teşekkür ediyorum Galada görüşmek üzere diyorum ALLAH'A EMANET ediyorum dedi. Filmin usta sinema sanatçısı  ve ünlü Merhum Sanatçı ve bir çoğumuzun hababam sınıfının inek Şaban rolü ile bilinç altına yerleştiği ve ve seyrine doyamadığımız Kemal Sunal'ın yeğeni olan Ünlü yönetmen Halit Sunal Kısa ve öz bir açıklama yaptı filmin sahibi yapımcı Bilal beye teşekkür ederim  Düzceli Sinema severleri Galaya bekliyorum gala'da görüşmek üzere dedi. Bu vesile ile Merhum Sinema Sanatçısı Kemal Sunal'a ALLAH'tan  RAHMET ailesine yakınlarına tüm sevenlerine  Başsağlı sabırlar diliyoruz ve acılarını paylaşıyoruz. KAYNAK BİZİM DÜZCE Yorumlar

Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.