HASTANEYE PERSONEL ALIMI YAPILACAK

MHP AKÇAKOCA İLÇE BAŞKANI MUSTAFA ÖZENSEL DEVLET HASTANESİ İÇİN YENİ KADROLAR AÇILDIĞINI BİLDİRDİ.

HASTANEYE PERSONEL ALIMI YAPILACAK

MHP Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Özensel, Düzce İl Sağlık Müdürlüğü'ne tahsis edilen kadrolar için vakit geçirmeden başvuru yapılmasını istedi. Başkan Özensel gazetemize yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; "Düzce İl Sağlık Müdürlüğü'ne Sağlık Bakanlığı tarafından 46 temizlik görevlisi, 15 güvenlik ve 5 klinik destek elemanı olmak üzere toplam 66 personel alınacaktır. Kadroların bir kısmı Akçakoca Devlet Hastanesi'ne tahsis edilecek. Bu nedenle iş arayan hemşehrilerimizin vakit kaybetmeden İŞKUR müdürlüklerine başvurmaları gerekmektedir. Atamalar Üniversite mezunları için KPSS puanına göre,  diğer kadrolar için noter huzurunda kura çekilerek yapılacaktır. Akçakocalı iş arayan hemşehrilerim bu fırsatı kaçırmasın."

MHP İlçe Başkanı Mustafa Özensel, kadro tahsisi konusunu bizzat takip ettiğini, Akçakoca için açılacak olan yeni kadrolar olduğu taktirde bilgilendirme yapacağını sözlerine ekledi.

HABER ÖZHAN KIZILTAN / BİZİM AKÇAKOCA Yorumlar

esma Bu bilgilendirmeler 28.03.2020 - 13:25:37
Bu bilgilendirme neden daha önce yapılmıyordu.Tesekkur ederiz.

Sizi sevenler 27.03.2020 - 15:35:48
Başkanım hastane ye alınacak elamanlar için yaptığınız bilgilendirmeye teşekkür ederiz.Şimdiye kadar yapılan alımlardan kimsenin haberi olmuyordu,kim bilir bazıları bunun için size kızacaklardır.Hak yolundan ayrılmayın sizede bu yakışır,bu ilçede MHP'nin başında iyiki sizin gibi biri var yolunuz açık olsun.