30 GÜN SONRA DESTEK GELDİ

AKÇAKOCA KENT KONSEYİ GRUBU KORONA VİRÜS ÖNLEMLERİNİN OTUZUNCU GÜNÜNDE GÖREVE HAZIRIZ MESAJI VERDİ. KONSEY BAŞKANI ADNAN YAMAN BASIN KURULUŞLARINA ŞU AÇIKLAMAYI GÖNDERDİ:

30 GÜN SONRA DESTEK GELDİ

(LÜTFEN HABERİN SONUNA KADAR OKUYUNUZ)

Akçakoca Kent Konseyi olarak, Ülkemizde ve bütün dünyada çok ciddi bir tehlike oluşturan Corona Virüs (Covid 19 ) salgını nedeniyle başta Sağlık Bakanlığı olmak üzere, tüm kurumlarımızın aldığı tedbirleri destekliyoruz.

Salgın sürecinde ön saflarda mücadele vermekte olan sağlık alanındaki tüm çalışanlarımız başta olmak üzere, sahada görevli temizlik işçileri, genel toplum sağlığına ve ihtiyaç duyulan her alanda destek sunan kamu çalışanlarımıza, ihtiyaçlara  cevap vermek üzere üretimi ve dağıtımı sürdüren kişi ve kuruluşlara, evlere kadar uzanan destekleri ve önlemleri yerine getirmekte görev alan herkese ayrıca teşekkür ediyoruz.

Bu süreçte dükkânını kapatmak zorunda kalan esnafımıza, işini kaybeden işçimize ve günlük çalışanlara destek olmak amacıyla Akçakoca Kent Konseyi olarak BİZ DE YANINIZDAYIZ diyoruz. Bu amaçla özellikle hiçbir yerden yardım alamayan vatandaşlarımıza ulaşmak arzusundayız. Kent Konseyi olarak, bütçemiz olmadan tamamen gönüllü yardımseverlerin desteği ile erzak kolisi hazırladık. En kısa sürede dağıtımını yapacağız. Yüce Türk Milletinin her zaman olduğu gibi, ortak akıl, bilim ve güçlü toplumsal dayanışmanın önemini bir kez daha vurgulayarak üzerimize düşen her göreve hazır olduğumuzu ilan ediyoruz. Corona Virüs salgınında hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, tedavisi sürenlere acil şifalar diliyoruz.

 

      Yürütme Kurulu Adına

 

          ADNAN YAMAN

Akçakoca Kent Konseyi Başkanı

NOT : 

BASTIRDIKLARI BROŞÜRDE KENT KONSEYİ LOGOSUNUN, NEREDEYSE 14 KURAL KADAR YER KAPLADIĞI GÖRÜLÜYOR. NE DEMİŞLER HER YİĞİDİN BİR YOĞURT YİYİŞİ VARDIR. BU DA BİZİMKİLERİN TARZI.

 Yorumlar

Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.