SERVİSLERDE KORONA ÖNLEMİ

AKÇAKOCA BELEDİYESİ TARAFINDAN MİNİBÜSLER VE SERVİSLER DEZENFEKTE EDİLDİ. AKÇAKOCA’DA MİNİBÜS VE SERVİSLERDEN OLUŞAN YAKLAŞIK 50 ARACI KORONA VİRÜS ÖNLEMLERİ KAPSAMINDA AKÇAKOCA BELEDİYESİ TARAFINDAN DEZENFEKTE EDİLDİ.

SERVİSLERDE KORONA ÖNLEMİ

Akçakoca Belediyesi tarafından korona virüs önlemleri kapsamında yolcu minibüsleri ve servis araçlarından oluşan yaklaşık 50 araç dezenfekte edildi. Alınan önlemler ile yolcuların ve sektör çalışanlarının sağlıklarının korunması, güvenle yolculuk edebilmeleri amaçlanıyor.

Akçakoca Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz , "Korona virüsü ile tüm belediye personelimiz ile birlikte mücadele ediyoruz. Araçlarımızı dezenfekte yaptırıyoruz. Yolcularımızın güvenliği açısından, çalışanlarımızın güvenliği açısından bir vatandaşlık görevi olarak bu temizliği yapmak zorundayız" dedi.

Yanmaz, "Yaklaşık 50 minibüs ve servis araçlarımızın hijyen açısından, herhangi bir endişeye mahal vermemek açısından sağlık için dezenfekte çalışmasını yapmış bulunmaktayız. Korona virüs ile mücadelemiz aralıksız devam edecek. Bu zor günleri hep birlikte atlatacağız" diye konuştu. Diğer şoförlerde uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

 

KAYNAK AKÇAKOCA BELEDİYESİYorumlar

Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.