SAADET PARTİSİ KADİR GECESİNİ KUTLADI

SAADET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI MUSTAFA ZORLU KADİR GECESİNİ KUTLADI. ZORLU MESAJINDA ŞU İFADELERE YER VERDİ:

SAADET PARTİSİ KADİR GECESİNİ KUTLADI

Saadet Partisi Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Zorlu Kadir Gecesinin duaların kabul olduğu bir gece olduğunu belirtip bu gecenin hürmetine İslam Âleminde akan kanın durmasını, yaşanan zulümlerin sona ermesini ve tüm Müslüman kardeşlerimizin huzura ermesini Rabbimden temenni ederim dedi.
Zorlu, İslam Aleminde akan bu kanın müsebbibi olan şer güçlerin bir an önce yapılan bu zulme son vermesini ve kanlı elini Müslümanların üzerinden çekmesini söyledi. D-8 aktif hale gelmeden Orta Doğu’ daki sıkıntıların çözülmeyeceğini ekleyen Zorlu, Mısırda yaşanan darbe sonucu batıdaki şer güçlerin kendi putlarını kendi elleriyle yediklerini belirterek demokrasiyi ancak kendi köleleri işbaşındayken hazmeden bir toplum ancak darbeye darbe diyemez dedi.

Son olarak tüm Müslümanların bu gece semaya ellerini açarak kardeşlerine dua etmesini isteyen Zorlu, dua müminin silahıdır, zorda olan tüm kardeşlerimize dualarımızda yer ayırıp tüm İslam Âleminin kurtuluşu için dua edelim, Tüm İslam Âleminin Kadir Gecesi mübarek olsun dedi.Yorumlar

Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.