MUSTAFA ZORLU'NUN BAYRAM MESAJI

SAADET PARTİSİ AKÇAKOCA İLÇE BAŞKANI MUSTAFA ZORLU RAMAZAN BAYRAMI DOLASIYLA KUTLAMA MESAJI YAYINLAYARAK ŞU İFADELERE YER VERDİ:

MUSTAFA ZORLU'NUN BAYRAM MESAJI

Sabır, ibadet, rahmet, mağfiret ve bereket ayı olarak kabul ettiğimiz bir Ramazan ayını daha geride bırakarak, bayrama kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Bayramlar bizim için ortak değerler çerçevesinde, insanları birbirine yakınlaştıran, milletimizin birlikte yaşama ve aydınlık bir geleceği bir arada kucaklama arzusunu tazeleyen,  bir arada olduğumuz özel ve anlamlı günlerdir.
Ancak dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını nedeniyle sokağa çıkmanın yasak olduğu, ziyaretlerin olmadığı, bir araya gelinemediği, birbirimizden uzak ama kalplerimizin bir olduğu bir Ramazan Bayramı kutlayacağız.
Bu duygu ve düşüncelerle Akçakocalı hemşerilerimin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, tüm dünyadan, ülkemizden ve evlerimizden sağlığın ve neşenin eksik olmadığı, nice bayramları ailelerinizle, sevdiklerinizle huzur ve mutluluk içinde geçirmenizi diliyorum. Şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum.

MUSTAFA ZORLU

SAADET PARTİSİ AKÇAKOCA İLÇE BAŞKANIYorumlar

Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.