OSMAN ŞENBAŞ'TAN YILIN AYARI TIKLA İZLE

AK PARTİ'NİN ÖNCEKİ BELEDİYE MECLİSİ ÜYESİ OSMAN ŞENBAŞ HER FIRSATTA CAMİYE HOCAYA İSLAMA DİL UZATAN KENDİNİ BİLMEZLERE VİDEOLU GÖNDERME YAPTI.

OSMAN ŞENBAŞ'TAN YILIN AYARI TIKLA İZLE

Pandemi krizi nedeniyle her fırsatta camiye, imamlara hatta islam dinine dil uzatan CHP şürekasıyla "HRİSTO" diyerek dalga geçen siyasetçi Osman Şenbaş, islami değerleri aşağılayanlara "artık camiler açılıyor, gözünüz aydın siz de gelirsiniz. Gelirken seccadenizi almayı unutmayın" diyerek yılın ayarını verdi.

CAMİYE NE YÜZLE GİDECEKLER?

Seçimden seçime veya Cuma günleri camiye giderek oralarda kendilerine siyasi zemin arayan bir kısım sözde CHP'liler, karantina krizi nedeniyle harekete geçerek imamı, camiyi, diyaneti aşağılayan paylaşımlar yapmıştı. CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz'un bizzat kendi facebook hesabından ve CHP Akçakoca İlçe Başkanlığı'nın resmi facebook hesabından yapılan paylaşımlarda halkın dini duygularıyla dalga geçilmiş, diyanet hizmetini gören imamlar gereksiz görülmüştü. Krizin sona ermesiyle birlikte camiler yeniden açılırken acaba CHP İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, bundan sonra camiye gidip gereksiz gördüğü imamın arkasından namaz kılacak mı? Herkes bu sorunun cevabını arıyor. Her fırsatta fotoğraf çektirip sosyal medyada paylaşan sonradan Gurme ilçe başkanımız acaba namaz kılarken de fotoğrafını paylaşır mı? 

HABER VE YORUM ÖZHAN KIZILTAN / BİZİM AKÇAKOCA 

 Yorumlar

Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.