ÜLKÜCÜLERDEN GÜÇ BİRLİĞİ ÇAĞRISI

MHP AKÇAKOCA ILÇE TEŞKILATLARININ ISTIŞARE TOPLANTISI GENIŞ KATILIMLI OLARAK YAPILDI. TOPLANTIDA TEŞKILAT IÇI SORUNLARIN YANI SIRA BELEDIYE ÇALIŞMALARI DEĞERLENDIRILDI.

ÜLKÜCÜLERDEN GÜÇ BİRLİĞİ ÇAĞRISI

Belediye nikah salonunda yapılan, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu'nun  başkanlık ettiği toplantıya Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, MHP Akçakoca ilçe  Başkanı Mustafa Özensel, Kadın Kolları Başkanı Nursen Yanmaz, İl ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, İGM ve Belediye Meclis üyeleri katıldılar.

Teşkilat içi istişare amaçlı yapılan toplantıda konuşan İlçe Başkanı Mustafa Özensel, partilerinin giderek güçlendiğini bunun da üyelerinin özverili çalışmaları ile yaptıklarını belirtti. İl Başkanı İlhami Caboğlu da toplantıda yaptığı konuşmada şu görüşlere yer verdi " Bu toplantıları düzenli olarak gerçekleştireceğiz. İl genelinde partinin güçlenmesi ve belediyelerin verimli hizmet programı için görüşleri değerlendireceğiz' dedi. Caboğlu il genelindeki istişare toplantılarının her ay bir ilçede gerçekleştirileceğini sözlerine ekledi.

Başkan Okan Yanmaz da toplantıda Akçakoca'da ilk 5 ay içinde gerçekleştirdikleri hizmetlere ilişkin katılımcılara bilgi verdi.  Toplantı daha sonra teşkilat içi sorunların, görüş ve önerilerin değerlendirmesi ile devam etti.Yorumlar

Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.