ALAPLI'DA METAL YORGUNLUĞU BİTİYOR

BİROL ŞAHİN'İN ALAPLI İLÇE BAŞKANLIĞI ADAYLIĞI HEYECAN YARATTI. PARTİLİLER BİROL ŞAHİN İLE BİRLİKTE ALAPLI'DAKİ METAL YORGUNLUĞUNUN BİTECEĞİNİ DÜŞÜNÜYOR.

ALAPLI'DA METAL YORGUNLUĞU BİTİYOR

Komşu ilçe Alaplı'nın Ak Parti teşkilatlarında ilçe kongresi heyecanı yaşanıyor. Son olarak, ilçe başkanlığının en güçlü adaylarından olan Birol Şahin'in isminin başkan adaylığında telaffuz edilmesi, parti çevrelerinde heyecan yarattı.

Ak Parti'nin Alaplı'da geçmiş dönem ilçe başkan yardımcılığı görevini yürüten işadamı Birol Şahin, inşaat malzemeleri sektöründe yıllardır Alaplı merkezine ve köylerine hizmet veren bir şirketin yöneticisi.

Gerek ticaret hayatında gerekse de siyaset dünyasında edindiği tecrübelerle 7'den 70'e herkesin güvenini ve sevgisini kazanmış olan Birol Şahin’in ilçe başkanlığına aday olması beklentisi bile birçok çevrede şimdiden heyecan ve sevinç yarattı.

Şahin'in başkan adayı olmasını bekleyen çevreler, teşkilat içinde toparlayıcı, birlik ve beraberliği sağlayıcı özellikleri nedeniyle adeta yolunu gözlemekteler.Çeşitli sivil toplum kuruluşlarının yönetimlerinde de görev yapan Birol Şahin’in ilçe başkanlığına aday olması seçeneğine Ak Parti Genel Merkezi'nin ve İl teşkilatının da sıcak baktığı belirtiliyor.Yorumlar

Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.