CHP EKTİĞİNİ BİÇİYOR

CUMHURİYET HALK PARTİSİ AKÇAKOCA İLÇE TEŞKİLATI YILLARDIR SÜRDÜRDÜĞÜ SİYASİ BAŞIBOŞLUK VE PRAGMATİST ANLAYIŞ NEDENİYLE HAK ETTİĞİ NOKTAYA GELDİ. ALLAH DAHA DA BETER ETSİN

CHP EKTİĞİNİ BİÇİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Genel Merkez'inden taşra teşkilatına kadar içine düştüğü siyasi pragmatizm ve ideolojik başı boşluk, her geçen gün başka şekillerde açığa çıkmaya devam ediyor. Henüz bir kaç ay önce partinin ağır toplarından Yılmaz Ateş'in "parti fetöcülere teslim oldu" sözünden sonra ışık hızıyla ihraç edilmesi, yukarıda yaşanan kavganın ne boyutlara geldiğinin bir göstergesi. Anlaşılıyor ki; CHP ruhu çoktan ölmüş. Bize düşen arkasından El Fatiha okumak. 

CHP EKTİĞİNİ BİÇİYOR 

Aslını isterseniz, Kemal Kılıçdaroğlu'nun göreve getirilmesi süreciyle başlayan ideolojik boşluğu devşirme siyaset anlayışı birer birer dolduruyor. Atatürkçülüğü siyasi rant malzemesi olarak kullananlar, partinin yayın organlarında rozet, kitap, ajanda satarak Ulu Önder'in anısından istifade etmek suretiyle ceplerini dolduranlar bu akıbeti çoktan hak etti.

ŞEYHİN ETEĞİNİ ÖPEN LÜMPENLER SİZİ !

İlçe Teşkilatı da pragmatizme ayak uydurdu. Akçakoca CHP; Hoş sohbet eden, ilçemizin hiç bir sorunuyla yakından ilgilenmeyen, gaflet ve dalalet içinde dışı hoş başı boş  bir ucubeye dönüştü. Yıllar sonra partiyi belediye iktidarına taşıyan başkan Menzil Şeyhi'ni görünce gözü kaşı birbirine karıştı. Ne yapacağını, nereye oturtacağını bilemedi, tuttu bir de elini eteğini öptü. Karşısında heyecana kapılıp  kekelemeye başladı. Eksik olsun sizin belediyeciliğiniz. Karşınızda bir güç görünce ne ilke kalır sizde ne de ideoloji. O videodaki gibi dağılır gidersiniz. Lümpenler sizi...

ALIN ŞİMDİ BUNLARDAN BİRİNİ SEÇİN HATTA DAHA DA BETER OLUN !

Akçakoca İlçe Teşkilatı, CHP ruhuna aykırı siyasi parti ve organizasyonların içinden gelen üyelerinin başkanlık için yarıştığı bir platform haline döndü. Bundan 10-15 yıl önce bırakın ilçe başkanlığını, yönetim kurulu üyeliğini dahi aklından geçiremeyecek kişiler artık partinin ilçe başkanlığına, belediye başkanlığına, milletvekilliğine aday olma noktasına geldi. Bu sonuç CHP tabanında kaygı yaratsa da aslında sorumlusu tamamen kendileri. Altı Ok siyasetini gündelik hazları pahasına harcayanlar, şimdi bir yerleri tutuşmuş şekilde parti elden gidiyor propagandası yapıyormuş. Alın size, geleceğinizi emanet ettiğiniz ilçe başkanı adayları; Biri Amerikan Misyoneri Rotary Kulübü kurucu üyesi, diğeri iki ay önce ezeli rakibiniz Demokrat Parti'den istifa etti. Bir diğeri Akçakoca milletinin şahsiyetini yakından tanıdığı ve CHP'liler tarafından Faşist olarak nitelenen Büyük Birlik Partisi'nin eski üyesi.

Siz CHP'lilere bunlar müstehaktır. Beğendiğinizi seçin kendinize başkan yapın, hatta daha da beter olun !

HABER VE YORUM ÖZHAN KIZILTAN 

 Yorumlar

Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.