KİMSEDEN GİZLİ SAKLIMIZ YOK

CHP DÜZCE İL YÖNETİM KURULU ÜYESİ HAMDİ DENİZ, BASINDA ÇIKAN İDDİALARA AÇIKLIK GETİRDİ; "KİMSEDEN GİZLİ SAKLI TOPLANMADIK. BUNA İHTİYACIMIZ DA YOK."

KİMSEDEN GİZLİ SAKLIMIZ YOK

CHP Düzce İl Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen Hamdi Deniz, basında çıkan iddialarla ilgili açıklama yaptı. CHP Akçakoca İlçe Örgütü'nün etkili isimleri arasında olan Nurol Badanoz, Ömer Başar ve Melike Gülez ile birlikte gizli toplantı yaparak parti içi meseleleri masaya yatırdıkları iddiasının doğru olmadığını söyleyen Hamdi Deniz, kimseden gizli saklı toplanmadıklarını dile getirerek şu açıklamayı yaptı:

"CHP Akçakoca İlçe Örgütü'nün kıdemli üyeleri olarak bizim gibi bir çok partilinin uğrak yeri olan bir kafeteryada toplantı gerçekleştirdik. Toplantının gizli olduğu ve İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz'un bundan haberdar olmadığı iddiaları gerçeği yansıtmamaktadır. Gizli bir toplantı yapmaya da ihtiyacımız yok. Biz, birilerinin  kendisini tarif edercesine ortaya attığı gibi sinsice iş yapan insanlar değiliz, hiç bir zaman iki yüzlü bir siyaset anlayışımız olmamıştır. Her dönem olduğu gibi siyasi istişarelerimiz küçük veya büyük gruplar halinde devam etmektedir. CHP İlçe Örgütü olarak Başkan Tuğrul Abanoz'a olumlu işlerinde bugüne kadar elimizden gelen desteği verdik, bundan sonra da CHP kültürüne uygun olan eylemlerde birlikte olacağımız gibi, bizim kültürümüze, amacımıza uygun olmayan söylem ve eylemlere katılmayacağımız açıktır, bu görüşümüzü her platformda alenen söylüyoruz. CHP biat partisi değildir, başkanımız doğru yaptığında alkışlarız, yanlış yaparsa uyarırız. Seçildiği dönemi tamamlaması için elimizden gelen her türlü desteği de bundan sonra kendisine vereceğiz. Umuyoruz ki; Tuğrul Başkan da partimizin demokratik ve toplumcu anlayışına uygun davranışlar içinde olur. Toplantı, bu çerçevede gerçekleştirilmiştir ve başkanın da haberi vardı.İstişare toplantılarımız bundan sonra da devam edecektir."

HABER ÖZHAN KIZILTAN / BİZİM AKÇAKOCA Yorumlar

Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.