AKÇAKOCA'DA KİM TEMSİL EDECEK?

YENİ KURULAN GELECEK VE DEVA PARTİLERİ İÇİN İLÇE BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ARANIYOR.

AKÇAKOCA'DA KİM TEMSİL EDECEK?

Türk siyasi hayatına yeni giren DEVA ve GELECEK partilerinin Akçakoca'da yeni yüzler aradığı ileri sürüldü. Kulislerde, Deva Partisi'nin Düzce İl Başkanlığı görevini üstlenen Metin Kaşıkoğlu'na yakın, tecrübeli bir ismin Akçakoca teşkilatını kurarak Ak Parti üyelerini yeni partiye kanalize edeceği konuşuluyor.

ÇALIŞKAN CÖMERT VE KİBİRSİZ İSİMLERE TEKLİF GÖTÜRECEKLER

Edinilen bilgiye göre; Ali Babacan ilçelerde üniversite mezunu, çalışkan, maddi durumu iyi, teşkilata kendini adayacak, cömert ve kibirsiz isimlerin partilerine yönetici olarak kazandırılması için talimat verdi. Konuşmalarında sıklıkla " Ben yerine Biz diyelim" ifadelerine yer veren Babacan'ın, konusunda uzman, kendisini halka kanıtlamış ve bürokrasiyi iyi bilen kişilere teklif götürülmesini istediği öne sürülüyor.

AKÇAKOCA'DA SÜRPRİZ İSİMLER ÇIKABİLİR

Siyasi kulislerde, Akçakoca'nın tanınmış şahsiyetlerinden olmasına rağmen, şuan aktif olarak politikanın içinde bulunmayan deneyilimli bir isme teklif götürüldüğü ve teklifin henüz kabul edilmediği konuşulmakta. Önümüzdeki haftalarda nihai cevabını verecek olan tecrübeli siyasetçinin kendisine gelen teklife sıcak baktığı ancak, yaş itibarıyla gençlere fırsat verilmesini istediği öğrenildi. 

HABER ÖZHAN KIZILTAN / BİZİM AKÇAKOCA 

 Yorumlar

Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.