VATAN PARTİSİ BAYRAM MESAJI

VATAN PARTİSİ AKÇAKOCA İLÇE BAŞKANI SERAP NAZ BAŞAR BAYRAM MESAJINDA ŞU İFADELERE YER VERDİ:

VATAN PARTİSİ BAYRAM MESAJI

Pandemi önlemleri kapsamınca “önce sağlık” diyerek, iftar sofralarımızı paylaşamadığımız ve hiç alışık olmadığımız bir Ramazan ayını geride bıraktık.

Bayramlar berekettir, özlemdir, barıştır, umuttur. Bu yıl bayram ziyaretlerimizi yapamayacak olsak da, önümüzde güvenle ve şenlikle kutlayacağımız bayramlarımız olduğunun bilinci, içimizdeki burukluğu bir nebze olsun hafifletmektedir.

Milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını kutluyor, birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluğun temellerinin atılacağı nice bayramlar diliyorum.

Özgürce yaşadığımız, bayramlar kutlayabildiğimiz bu toprakları vatan yapan tüm şehitlerimizin aziz hatırası önünde saygıyla eğiliyor, Türk Ordusuna, güvenlik güçlerine ve olağanüstü bir çaba ile çalışan sağlık ordumuza minnet duygularımı sunuyorum.

Asya’nın uygarlık atağında olduğu bu yeni dönemde komşularımızla kardeşliğin, yurtta ve dünyada barışın hüküm süreceği; bütün insanlıkla paylaşacağımız aydınlıklar, güzellikler ve umutlu yarınlar hepimizindir.

Her günümüzün bayram tadında geçmesi dileğimle.

 

Serap Naz BAŞAR

Vatan Partisi Akçakoca İlçe BaşkanıYorumlar

M.Y. 23.05.2020 - 21:30:40
Bayram kapıya gelip dizilen 106 çocuğun başını okşarken,şekerini alıp 20 başka yere dağıtan çocuğa gülümsemek 50 çocuğun sorusunu cevaplamaksa ..bayram çiceği elinde bahçe dışında bekeyenide görmek ve yazısını yazacak yeri olmayanın yüreğine yazazn çocuğun yüreğindeki yazıyı da görmektir. Değil mi ..