BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI VERDİLER

AKÇAKOCA BELEDİYE BAŞKANI M. OKAN YANMAZ BAZI YEREL MEDYA KURULUŞLARINDA ÇIKAN HABERLERİN GERÇEĞİNİ YANSITMADIĞINI VE İLÇE TEŞKİLATI İLE BELEDİYE ARASINA NİFAK SOKULMAK İSTENDİĞİNİ VURGULADI.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI VERDİLER

Akçakoca  Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe teşkilatı ile akşam saatlerinde  bir araya geldi. Belediyenin son bir yılda yaptığı çalışmaların değerlendirildiği  sohbete, Akçakoca  Belediye Başkanı Okan Yanmaz, İlçe Başkanı Mustafa Özensel, Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Yılmaz, MHP Kadın Kolları Başkanı Nursen Yanmaz ve parti yönetimi katıldı.

Belediye Başkanı Okan Yanmaz, MHP Akçakoca ilçe yönetimiyle bir araya geldi, belediye yatırımlarını gezdiği buluşmanın ardından çıkan haberler doğrultusunda Akçakoca Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz Şu ifadelere yer verdi. ‘’Akçakoca’da bazı yerel haber sitelerinde yer alan MHP İlçe Teşkilatı sahaya indi. Okan Başkanın yaptıklarına 14 ay sonra sahip çıktı şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını ifade etti.

Yanmaz, İlçe teşkilatımız ile sürekli koordineli bir şekilde ve fikir alışverişinde bulunduğumuzu buradan ifade etmek isterim. Bahsi geçen haberde yazıldığı gibi çamur at izi kalsın şeklinde gerçeği yansıtmayan haberler ilçemize zarar vermektedir. İlçe teşkilatımız her daim bizimle birliktedir. MHP İlçe teşkilatımız ile aramıza nifak sokmak isteyenler amaçlarına ulaşamayacaktır. Biz Akçakoca’ya hizmet için buradayız dedikodu haberleri ile Akçakoca’yı yönetecek pozisyonda değiliz. Dün olduğu gibi bugünde partimiz ile birlik ver beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdürmeye Akçakoca’ya hizmet getirmeye devam edeceğiz şeklinde konuştu.’’

KAYNAK AKÇAKOCA BELEDİYESİYorumlar

Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.