GÖKSPOR GENÇLERİMİZ İÇİN DESTEK BEKLİYOR

AKÇAKOCA'NIN ALT YAPI TAKIMINA SAHİP TEK KULÜBÜ OLAN GÖKSPOR DESTEK BEKLİYOR

GÖKSPOR GENÇLERİMİZ İÇİN DESTEK BEKLİYOR

2000’li yıllardan itibaren, Düzce futboluna altyapıdan lisanslı sporcu yetiştiren, Gökspor Futbol Kulübü hedef büyütmeye hazırlanıyor. Düzce Alt Yapı Liginde U-11,U-12,U-13,U-14 Katogorilerinde mücadele eden Akçakoca Gökspor Alt yapı takımı yeni hedeflerine ulaşabilmek için destek arıyor.

2019-2020 sezonunda ilk olarak U-14 katogorisinde mücadele eden Akçakoca Gökspor Altyapı Antrenörleri, Hasan Hasdemir, Erkin Gündoğan, Arif Mat “Sporda özellikle de futbolda altyapı kavramı ülkemizin dünya futbolunda geleceğimiz için önemli önem arz etmektedir. O nedenle, Gökspor Futbol kulübü olarak ülkemizde ve ülkemizin gelecekte futbolda başarı elde etmesi için, başarılarımız için, sporda altyapı algısının, her şey küçük yaşta başlar. Atalarımızın dediği gibi, “Ağaç yaş iken eğilir” şeklinde, sevgiyi, saygıyı bilen, bedenen ve ruhen ahlaklı sporcular yetiştirmek için çalışıyoruz. Bu noktada geleceğin profesyonel sporcuları olacak olan çocuklarımızın ailelerinden de önemli manevi destekler almaktayız, ancak ilçemizin kurumları da bizlere destek olmalı. Altyapı bir bakıma hazır olma ve ardından başarıyı yakalama gereklerini kazandıran eğitimlerin başlangıcıdır.

Gökspor Futbol altyapısı olarak, bütün gruplarımızda hedef toplamanın yanında, iyi birey ve ahlaklı sporcular yetiştirmek için antrenörler olarak kendimizi yeniden yapılandırıyoruz. 2006-2007-2008-2009-2010 doğumlu sporcularımızı haftanın her günü belirlediğimiz program saatleri içerisinde çalıştırmaya devam ediyoruz. Gökspor isminin bölgemizde ne kadar önemli olduğunun bilinci içerisinde, sporcularımızı yetiştiriyoruz. Bu çalışmalarda bizlere en önemli katkı ve imkânları sağlayan, Gökspor Kulübü YK Başkanı Gökhan Solak ve Yönetim kuruluna çok teşekkür ediyoruz, diğer kurumlardan da destek bekliyoruz.” diye konuştular.

HABER İBRAHİM TUZCU

 Yorumlar

Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.