28 HAZİRANA HAZIR OLUN

AKÇAKOCA BELEDİYESİ ÇALIŞMALARI TAMAMLADI

28 HAZİRANA HAZIR OLUN

Uzun zamandır özlenen Akçakoca Festivali için düğmeye basan başkan Okan Yanmaz, kısa süre içinde hazırlıkları tamamlayarak tarihi belirledi. 28-30 Haziran 2019 tarihleri arasında yapılacak olan Akçakoca Turizm  Festivali'ne Aleyna Tilki, Koliva Grubu, Niran Ünsal ve Erol Şahin sanatçı olarak katılacak. 

KAYNAK İŞADAMLARINDAN SAĞLANDI

Akçakoca Belediyesi gerçekleştirilecek olan festivalin giderlerini Akçakocalı işadamlarından karşılayacak. Son günlerde festivale karşı olan çevreler tarafından belediye bütçesine ek yük getireceği gerekçesiyle bu yıl festival düzenlenmemesi için maksatlı dedikodular yayılmasına vurgu yapan esnaflar, festival bütçesinin Akçakoca'nın iş çevrelerinden karşılandığına dikkat çekti.

SENEYE SESİMİZ DAHA FAZLA DUYULACAK

Haziran ayında düzenlenecek olan festivale belediyenin katkı yapacak durumda olmaması nedeniyle bu yıl ki etkinliğin  tamamen işadamları tarafından  finanse edileceğinden, gelecek yıllara göre daha mütevazi şekilde geçeceği, önümüzdeki yıllarda festivalin daha fazla ses getirerek uluslararası çapta gerçekleştirileceği öğrenildi,

 

 

 

 

 

 

 Yorumlar

Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.