HASRET BEACH BİR BAŞARI HİKAYESİ

İNSANA VE TÜKETİCİ HAKLARINA SAYGI HASRET BEACH 'IN MOTTOSU OLMUŞ.PLAJDA GEÇİRDİĞİNİZ SAATLERDE HUZURU, GÜVENİ VE TEMİZLİĞİ HİSSEDİYORSUNUZ.

HASRET BEACH BİR BAŞARI HİKAYESİ

AKÇAKOCANIN EN GÜZEL PLAJ İŞLETMESİ HASRET BEACH

Akçakoca’nın tanınmış simalarından Orhan Direk’in işlettiği “Hasret Beach” hizmet anlayışı ve insana gösterdiği saygıyla farklılığını hissettiriyor. Plajı kullananların rahatını sağlamak adına her türlü detayın düşünüldüğü plaj işletmesinde, kendinizi güvende hissetmeniz için çok neden var. Orhan Direk, Çuhalı plajının “MAVİ BAYRAK” almaya hak kazandığını belirterek, “Mavi Bayrak sahibi olabilmeniz için öncelikle dünya standartlarında temiz bir deniziniz olmalı, ardından plajlarda en mükemmel hizmeti verebilmelisiniz, duş tuvalet ve diğer hizmetlerinizle fark yaratmalısınız. Biz bunu sağlıyoruz, temiz bir plaj, temiz duş ve tuvaletler, kaliteli hizmet ile mavi bayrağın hakkını veriyoruz” diyerek verdikleri hizmeti değerlendirdi.

Hasret Beach; Belediyenin plajlarda verdiği kurtarma hizmetlerine ilave olarak, bünyesinde özel Cankurtaran çalıştırıyor. Akçakoca'da ilk kez yer alan loca sistemi de Hasret Beach'in ayrıcalıklarından.

AKÇAKOCANIN EN HUZURLU VE HİJYENİK PLAJIYIZ

Temizliğe özel önem verilen işletmede, duş ve tuvaletler yirmi dakikada bir kontrol edilerek temizleniyor. Ailelerin huzurlu şekilde tatil geçirmeleri için çalıştıklarını söyleyen Orhan Direk, Hasret Beach müşterilerinin plajda geçirdiği saatlerde kendilerini güvende hissetmelerinin en büyük hedefleri olduğunun altını çizerken, "Akçakoca'nın en huzurlu ve hijyenik plajıyız" diyor. Kaliteli bir kadroyla hizmet verilen plajda, çalışanların disiplini en çok dikkatinizi çeken detaylar arasında yer alıyor. Mutfaklarından çıkan tüm yiyeceklerin Türkiye’de bulunan muteber markaların ürünleriyle hazırlanması işletmenin hijyene verdiği önemin bir parçası.

ORHAN DİREK İŞLETMESİNİ TEKNOLOJİK HALE GETİRMİŞ

Hasret Beach, teknolojinin gerektirdiği ekipmanlara da sahip. Plajda güneşlenirken servis istediğinizde size verilen butona basmanız yeterli.

Çağrı yapıldıktan sonra ne kadar zamanda müşterinin siparişinin alındığını denetleyen sistem, kasa otomasyonu ile de entegre edilerek hesap aşamasında zaman kaybı ve karışıklık yaşanmasını önlüyor.

PLAJA GİRMEDEN ÖNCE FİYATLARI GÖREBİLİYORSUNUZ

Hasret Beach’in bir başka özelliği de, tüketici haklarına gösterdiği saygı. Plajın girişinde fiyat listesi mevcut. Hesap ödenirken bir sürpriz ile karşılaşmıyorsunuz. Ayrıca masanıza fiyatların yazılı olduğu  menü geliyor. Makul bir fiyat politikası izleniyor.

MÜŞTERİ SADAKATİ İÇİN AVANTAJ KART

Orhan Direk, Hasret Beach’in uzun süredir hizmet verdiğini, fakat üç yıldır kendisinin burayla daha fazla ilgilenme fırsatı bulabildiğini söylüyor. Direk; "son üç yıldır Hasret Beach ‘i bir marka yapmak için çabalıyoruz. Üç yıldır müşteri sadakati konusunda epey yol aldık. Amacımız sadık müşteri portföyü oluşturmak. Bunun için AVANJ KART ‘ı kullanıma sunduk. Bu karta sahip olan müşterilerimiz plajdan indirimli olarak yararlanıyor." diyerek avantaj kartın kendileri için önemini anlattı.

ENGELLİLERİN İHTİYAÇLARI DA DÜŞÜNÜLMÜŞ

Kendisinin Sosyal Hizmet Uzmanı olması nedeniyle, engellilerin plajlardan kolayca yararlanabilmesi için çoğu yerde bulunmayan araçları kendi bütçesinden satın aldığını söyleyen işletmeci Orhan Direk; plaja gelen engellilerin en kolay şekilde denize ulaşabileceğini ve bu konuda getirdikleri yeniliklerle Türkiye’nin birçok yerinde engellilere sunulmayan olanakları sunmaya çalıştıklarına dikkat çekiyor. Engelli asansöründen, engelli duş ve tuvaletlerine, engellilerin denize girmek için kullandığı araçlara kadar her türlü ekipmanı sağladıklarını söyleyen Direk, engelli vatandaşlarımızın Hasret Beach’i gördüklerinde kendilerini taktir ettiklerini ifade ediyor.

 Yorumlar

Bu Habere Daha Önce Yorum Yapılmamış.